Hakkımızda

HAKKIMIZDA:
2005 yılında Ankara’da kuruduğumuz firmamız düğün, davet, açılış, catering, ses, ışık, orkestra, sahne, festival organizasyonları değişik alanlarda hizmet vermektedir. Kuruluş tarihimizden itibaren üstlendiğimiz organizasyonlarda ki titiz ve organize işlerimiz ile kısa zamanda sektöründe ismini duyurmuş güvenilir bir firma haline gelmiş bulunmaktayız.


Kuruluşumuzda ki öncelikli hedefimiz; amacına ulaşmayan ve bir daha geri dönüşü mümkün olmayan aksaklıklarla dolu organizasyonlarla karşılaşılmadan önce, kalitemizi, dürüst iş anlayışımızı, hizmet sektöründeki tecrübemizi ve profesyonelliğimizi tüm çalışmalarda sizinle paylaşmaktır. Biz; dakik, organize olmuş, düzenli, kapsamlı ve ayrıntılara önem vererek hizmet sunan bir ekibiz.


Tamamen profesyonel bir anlayışla en başından en sonuna kadar tüm organizasyonun takibini bizzat yürütmeyi bu profesyonel anlayışın bir tamamlayıcısı olarak görüyoruz. Sektör ile birbirinden ayrılmadıklarını düşündüğümüz ses, ışık ve orkestra hizmetlerini de kendi bünyemizde, kendi ekip ve ekipmanlarımız ile gerçekleştirmekteyiz.


Amacımız; organizasyon sahiplerinin aracı firmalar olmadan organizasyonlarını tek firmadan gerçekleştirebilmeleridir. Buradan yola çıkarak bugün itibariyle çok sayıda kişi, kurum ve şirketin organizasyonlarını kaliteli ve profesyonel hizmet karşılığında gerçekleştirerek, memnuniyetlerine sahip olmaktan gurur duymaktayız.
Organizasyonlarınızla ilgili her türlü ihtiyacınızda deneyimli ekiplerimiz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

BİRLİKTE ÇALIŞMAK DİLEĞİYLE…..

Loading...
Loading...